LC/ST Fiber Snor 1m Duplex 9/125

LC/ST Fiber Snor 1m Duplex 9/125
Varenr.
113611
Lager
22

Kvantumsrabatt

Loading...

Beskrivelse

Fiber optisk patchesnor Duplex Jumper I-VH 2E9/125 OS1
ECOFIBER kvalitetskonnektorer
Maks insertion loss 0,3dB i.h.t.
DIN 18600 - 6
Bølgelengde 850nm
Pakket en og en.
Test rapport følger med hver forpakning