FiberXpert OTDR 5000 Quad Singlemode/Multimode

FiberXpert OTDR 5000 Quad Singlemode/Multimode
Varenr.
404043

Kvantumsrabatt

Loading...

Beskrivelse

850/1300/1310/1550nm optical Time Domain Reflectometer.
SC Multimode modul
SC Singlemode modul
Li-Polymer batterier, ladekabel, skulderveske,
koffert hard plast, kalibrerings sertifikat, og eksport
programvare for dokumentasjon.
Vekt 0,4 kg
Dynamisk rekkevidde MM: 26/24dB
Dynamisk rekkevidde SM:  37/35dB
Display range: 3,25m til 260km


 

Dokumenter

Filer